پرسش های متداول

آیا می توانم ایمیلم را صحیح وارد نکنم؟

اگر ایمیل خود را صحیح وارد نکنید دچار مشکل می شوید.زیرا فراموشی رمز عبور یا هر اتفاق دیگری که نیازمند ارتباط ما و شما باشد از طریق ایمیل انجام می شود.و شرکت در صورتی که ایمیل خود را اشتباه وارد کنید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

درصورتی که ایمیلتان صحیح نیست در اولین فرصت اصلاح کنید

 

بهترین زمان برای خرید از یاقوت سبز گستر  شریف در ساعت اولیه صبح و روز های ابتدایی ماه می باشد زیرا سیستم بانکی کشور از حجم کاری کمتری در این ساعات بر خوردار است.

بهترین زمان برای خرید ساعت اولیه صبح و روز های ابتدایی ماه می باشد زیرا سیستم بانکی کشور از حجم کاری کمتری در این ساعات بر خوردار است.

برخی اوقات در ساعات پایانی شب و روزهای انتهایی ماه سیستم بانکی (شتاب) دچار اختلالاتی می شود که امکان دارد پول به حساب شما برگردد و به دلیل عدم پاسخ سرور بانکی خرید انصراف داده شده شود که معمولاً با خطای سیستمی در درگاه بانک مواجه خواهید شد .

لذا از شما همراه گرامی خواهشمندیم در ساعات اولیه صبح و روزهای ابتدایی ماه خرید کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

چگونه رمز عبور خود را دریاقوت سبز گستر شریف  بازیابی کنیم ؟

از آدرس  می توانید برای گرفتن رمز عبور خود اقدام کنیدبازرگانی زیبایی سلامتی شریف | مجری اقتصاد سبز: سیستم مدیریت هوشمند توزیع کالا و خدمات | حامی اقتصاد و سلامت خانواده با بیش از 200 نوع محصول یونیک، اقتصادی و سبز در حوزه صنعت آرایشی، بهداشتی و مکمل غذایی | مدت 35 سال هست که به خانواده ها کمک کرده ایم هزینه های تأمین سبد مصرفی و درمانی شان را کمتر کنند، در واقع کسانی طرفدار محصولات ما هستند که می خواهند هم از سلامت خانواده شان حمایت نمایند و هم از جیب خودشان!

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت مربوط به سیستم کارن می باشد.